Technische Centrale Vestigingen

Hier vind u alle 16 Technische Centrale vestigingen in Zuid-Oost Brabant en Limburg

  • TC Autotechniek

    EDSL

    Fischerpad 104
    6135 KS Sittard

    Postadres:
    TC Sittard
    Postbus 1030
    5602 BA Eindhoven

    088 1234096
    088 1234046

    tcautotechniek@technischecentrale.nl

    Openingstijden:
    Maandag t/m Vrijdag 08:00 tot 17:00
    Zaterdag gesloten

  • TC Best

    tc-opleiding

    De Dieze 13
    5684 PR Best

    Postadres:
    TC Best
    Postbus 1030
    5602 BA Eindhoven

    088 1234003
    088 1234033
    best@technischecentrale.nl

    Openingstijden:
    Maandag t/m Vrijdag 08:30 tot 17:30
    Zaterdag – gesloten

  • TC Bladel

    tc-opleiding

    Hallenstraat 4a-1
    5531 AB Bladel

    Postadres:
    TC Bladel
    Postbus 1030
    5602 BA Eindhoven

    088 1234013
    088 1234043
    bladel@technischecentrale.nl

    Openingstijden:
    Maandag t/m Vrijdag 08:30 tot 17:30
    Zaterdag 09:00 tot 12:00

  • TC Deurne

    tc-opleiding

    Dukaat 16
    5751 PW Deurne

    Postadres:
    TC Deurne
    Postbus 1030
    5602 BA Eindhoven

    088 1234014
    088 1234044
    deurne@technischecentrale.nl

    Openingstijden:
    Maandag t/m Vrijdag 08:30 tot 17:00
    Zaterdag gesloten – Tc Helmond 09:00 t/m 12:0

  • TC Eindhoven

    tc-opleiding

    Bisschop Bekkerslaan 2
    5628 RA Eindhoven

    (Winkel ingang aan de achterzijde via de Herentalsweg tegenover de wasstraat)

    Postadres:
    Postbus 1030
    5602 BA Eindhoven

    088 1234001
    088 1234031
    eindhoven@technischecentrale.nl

    Openingstijden:
    Maandag t/m Vrijdag 08:30 tot 17:30
    Zaterdag 09:00 tot 12:30

  • TC Heerlen

    tc18_350

    Pretoriastraat 25a
    6413 NN

    Postadres:
    TC Heerlen
    Postbus 1030
    5602 BA Eindhoven

    088 1234018
    088 1234048
    heerlen@technischecentrale.nl

    Openingstijden:
    Maandag t/m Vrijdag 08:30 tot 17:30
    Zaterdag – gesloten

  • TC Helmond

    tc-opleiding

    Korte Dijk 6/Bedrijfsnummer 2815
    5705 CV Helmond

    Postadres:
    TC Helmond
    Postbus 1030
    5602 BA Eindhoven

    088 1234010
    088 1234040
    helmond@technischecentrale.nl

    Openingstijden:
    Maandag t/m Vrijdag 08:30 tot 17:30
    Zaterdag 09:00 tot 12:00

  • TC Maastricht

    priem

    Kotterweg 21
    6222 NR Maastricht

    Postadres:
    TC Maastricht
    Postbus 1030
    5602 BA Eindhoven

    088 1234015
     088 1234045
     maastricht@technischecentrale.nl

    Openingstijden:
    Maandag t/m Vrijdag 08:30 tot 17:30
    Zaterdag 08:30 tot 13:00

  • TC Panningen

    tc-opleiding

    John F Kennedylaan 10
    5981 XC Panningen

    Postadres:
    TC Panningen
    Postbus 1030
    5602 BA Eindhoven

    088 1234009
    088 1234039
    panningen@technischecentrale.nl

    Openingstijden:
    Maandag t/m Vrijdag 08:30 tot 17:30
    Zaterdag 09:00 tot 12:00

  • TC Roermond

    tc-opleiding

    Noordhoven 6
    6042 NW Roermond

    Postadres:
    TC Roermond
    Postbus 1030
    5602 BA Eindhoven

    088 1234012
    088 1234042
    roermond@technischecentrale.nl

    Openingstijden:
    Maandag t/m Vrijdag 08:30 tot 17:30
    Zaterdag 09:00 tot 12:00

  • TC Sittard Automaterialen

    EDSL

    Fischerpad 104
    6135 KS Sittard

    (Ingang is Economiestraat)

    Postadres:
    TC Sittard
    Postbus 1030
    5602 BA Eindhoven

    088 1234016
    088 1234046

    sittard@technischecentrale.nl

    Openingstijden:
    Maandag t/m Vrijdag 08:00 tot 17:30
    Zaterdag gesloten (wel route vanuit Maastricht)

  • TC Valkenswaard

    tc-opleiding

    De Vest 24c
    5555 XL Valkenswaard

    Postadres:
    TC Valkenswaard
    Postbus 1030
    5602 BA Eindhoven

    088 1234005
    088 1234035
    valkenswaard@technischecentrale.nl

    Openingstijden:
    Maandag t/m Vrijdag 08:30 tot 17:30
    Zaterdag 08:30 tot 11:30

  • TC Veldhoven

    TC Veldhoven

    De Run 5413-a
    5504 DG Veldhoven

    Postadres:
    TC Veldhoven
    Postbus 1030
    5602 BA Eindhoven

    088 1234006
    088 1234036
    veldhoven@technischecentrale.nl

    Openingstijden:
    Maandag t/m Vrijdag 08:30 tot 17:30
    Zaterdag 09:30 tot 12:30

  • TC Venlo

    tc-opleiding

    Rudolf Dieselweg 40
    5928 RA Venlo

    Postadres:
    TC Venlo
    Postbus 1030
    5602 BA Eindhoven

    088 1234004
    088 1234034
    venlo@technischecentrale.nl

    Openingstijden:
    Maandag t/m Vrijdag 08:30 tot 17:30
    Zaterdag 09:00 tot 12:00

  • TC Venray

    tc-opleiding

    Keizersveld 56/Bedrijfsnummer 98
    5803 AN Venray

    Postadres:
    TC Venray
    Postbus 1030
    5602 BA Eindhoven

    088 1234007
    088 1234037
    venray@technischecentrale.nl

    Openingstijden:
    Maandag t/m Vrijdag 08:30 tot 17:30
    Zaterdag 09:00 tot 12:00

  • TC Weert

    tc-opleiding

    Edisonlaan 33
    6003 DB Weert

    Postadres:
    TC Weert
    Postbus 1030
    5602 BA Eindhoven

    088 1234011
    088 1234041
    weert@technischecentrale.nl

    Openingstijden:
    Maandag t/m Vrijdag 08:30 tot 17:30
    Zaterdag 09:00 tot 12:00

Heeft u een vraag of een opmerking?

Neem dan nu direct contact op met de Technische Centrale CallCenter +088 1234000